JELOVNIK rujan.pdf

« Rujan 2018 »

Prezentacija srednjoškolskih zanimanja i programa u našoj školi

Krapinsko - zagorska županija s partnerima HZZ Područni ured Krapina, HGK Županijska komora Krapina, OK Krapinsko - zagorske županije u suradnji sa srednjim školama Krapinsko – zagorske županije u srijedu 21. ožujka 2018. g. s početkom u 16.00 sati održat će u Osnovnoj školi Zlatar Bistrica prezentaciju srednjoškolskih zanimanja i programa za učenike sedmih i osmih razreda i njihove roditelje.

Prezentacijom će biti obuhvaćene teme odabira zanimanja, prikaz deficitarnih zanimanja te predstavljanje srednjih škola (SŠ Bedekovčina, SŠ Konjščina, SŠ Zabok, ŠUDIGO Zabok, Gimnazija Zabok i SŠ Zlatar). Nakon prezentacije na informativnim pultovima srednjih škola roditelji i učenici moći će potražiti dodatne informacije.

• Prikazivanje filmića o deficitarnim zanimanjima u KZŽ
  • Informacije o upisu u Jedinstveni model obrazovanja za trogodišnja zanimanja - Udruženja obrtnika   KKZŽ
  • Predstavljanje zanimanja/ programa obrazovanja za koja se moguće školovati u KZŽ – predstavnici srednjih škola s područja Krapinsko – zagorske županije
  • Pitanja roditelja i učenika.

Odazovite se prezentaciji srednjoškolskih programa kako biste mogli pomoći svome djetetu u odabiru srednje škole te kako bismo zajedničkom suradnjom olakšali našim učenicima oko odabira životno važnog i odgovornog zadatka – budućeg zanimanja.