Upisi u 1. razred

Slikovni rezultat za school bell

« Svibanj 2018 »

Autor: Marina Dinjar, 19. 12. 2017.

U sklopu eTwinning projekta Our Festivals Calendar u kojem sudjeluju učenici 3. i 4. razreda polaznici izvannastavne aktivnosti Radoznalci nastao je promotivni video Osnovne škole Zlatar Bistrica kojim su naši učenici predstavili Školu drugim učenicima sudionicima Projekta.

Video je dostupan na sljedećoj poveznici: http://bit.ly/2BRnCBW

Suradnici na projektu su škole iz Hrvatske, Španjolske, Slovenije, Ukrajine, Poljske i Turske. Nakon predstavljanja škola video materijalom učenici su uspostavili komunikaciju videopozivom s učenicima iz Osnovne škole "Vladimir Nazor" Duga Resa (Hrvatska), C.E.I.P. Bec de l'Aguila (Španjolska) i Anadolu Okullari (Turska) te razmijenili iskustva i tradicijske običaje proslave Božića u svojoj zemlji.