Obavijest o integriranom i neradnom danu
Autor: Marina Dinjar, 25. 5. 2023.

Ponedjeljak 29. svibnja 2023. g. planiran je Školskim kurikulumom kao integrirani dan povodom Dana sporta. Nastava počinje po uobičajenom rasporedu zvona te učenici putnici dolaze u školu po redovitom rasporedu vožnje.

Učenici predmetne nastave izrađivat će plakate na temu Sporta te pješačiti do Šumarice gdje će se održati razredni nogometni dvoboji.

Učenici razredne nastave imat će integrirane nastavne sate i sportske aktivnosti na igralištu NK Ivančica ili sportskoj dvorani, ovisno o vremenskim uvjetima.

Učenici trebaju imati sportsku opremu kao za nastavu TZK-a i bočicu s vodom.

U utorak 30. svibnja 2023. g. je neradni dan povodom Dana državnosti, stoga nema nastave. Učenici predmetne nastave vraćaju se u školu u srijedu 31. svibnja 2023. g. u smjeni “B“ (5. – 8. razred prijepodne, 1. – 4. razred poslijepodne), a učenici razredne nastave taj dan idu na izvanučioničku nastavu.