Upisi u 1. razred

Slikovni rezultat za school bell

« Travanj 2018 »

Autor: Snježana Kovačević, 26. 3. 2018.

U OŠ Zlatar Bistrica započeli smo s provođenjem projekta Along and Across Europe u kojemu sudjeluju učenici drugih razreda koji će u projektnim aktivnostima surađivati s učenicima iz Španjolske, Belgije i Cipra. Tema ovog projekta je učenje u učionici i zvan nje.

Učenici će tijekom provođenja projekta učiti i usvajati obrazovne sadržaje vezane uz mjesto i lokalne znamenitosti, učiti na terenu (tijekom posjete kazalištima, muzejima, lokalnim znamenitostima i sl.) te ćemo rezultate projektnih aktivnosti podijeliti s partnerima i postaviti na TwinSpace, platformu za online suradnju uz primjenu digitalnih alata.

Prva projektna aktivnost naših učenika bila je 21. ožujka 2018. godine kada su u pratnji učitelja posjetili Ambulantu u Zlatar Bistrici i DVD Zlatar Bistrica.