Nastava na daljinu

"TRENING ŽIVOTNIH VJEŠTINA"

"ZDRAV ZA PET"

Korisne poveznice:

Prijem za nagrađene nastavnike i nastavnice kod župana Krapinsko-zagorske županije
Autor: Jasenka Kuljak, 15. 10. 2021.

U petak 15. listopada 2021. godine u Poslovno-tehnološkom inkubatoru u Krapini održan je prijem za nagrađene odgojno-obrazovne djelatnike s područja Krapinsko-zagorske županije.

Naime, na temelju Pravilnika o nagrađivanju učitelja, nastavnika, stručnih suradnika i ravnatelja u osnovnim i srednjim školama te učeničkim domovima (NN, br. 53/2019.), Povjerenstvo za nagrađivanje najuspješnijih odgojno-obrazovnih radnika izabralo je 511 najuspješnijih djelatnika u području obrazovanja u školskoj godini 2020./2021., a među nagrađenima je i 11 učitelja, nastavnika i stručnih suradnika s područja KZŽ. Iz OŠ Zlatar Bistrica nagrađena je Snježana Kovačević, stručna suradnica knjižničarka na što smo jako ponosni. Prisutnim nagrađenim odgojno-obrazovnim djelatnicima osobno su se obratili i čestitali župan Krapinsko-zagorske županije Željko Kolar, zamjenica župana Jasna Petek te pročelnica Upravnog odjela za obrazovanje, kulturu, šport i tehničku kulturu Mirjana Smičić Slovenec.