JELOVNIK rujan.pdf

« Rujan 2018 »

Autor: Marina Dinjar, 21. 5. 2018.

Sekcija za muzejsku pedagogiju i kulturnu akciju Hrvatskoga muzejskog društva već 22 godine zaredom uspješno  organizira edukativne muzejske akcije.  Akcija se tradicionalno odvija u travnju i svibnju, a završava na Međunarodni dan muzeja, 18. svibnja. Hrvatski školski muzej ove je godine priredio izložbu dječjih likovnih radova na temu – Kamo plovi ovaj brod?. Na likovni natječaj pristiglo je čak 2700 iz čitave Hrvatske. Odabrano je 150 likovnih radova, a među kojima su bili radovi i učenica iz OŠ Zlatar Bistrica – likovni rad Lede Fulir, učenice 2.a razreda uz mentorstvo učitelja Ivana Bukala te likovni rad Gite Vlahek, učenice petoga razred uz mentorstvo učitelja Alena Matijaševića.

Radovi su se mogli razgledati u Hrvatskom školskom muzeju od 2. do 18. svibnja 2018. godine, a svečana dodjela pohvalnica učenicima autorima odabranih radova te zahvalnica mentorima održana je 18. svibnja u prostorijama Hrvatskog školskog muzeja. Čestitke učenicama i njihovim mentorima!