Slikovni rezultat za school bell

« Srpanj 2018 »

Autor: Marina Dinjar, 22. 3. 2018.

Učenici Osnovne škole Zlatar Bistrica tijekom čitave školske godine nastoje podizati svijest o važnosti očuvanja vode u svijetu i njenog savjesnog korištenja. 22. ožujka povodom Svjetskog dana voda učenici četvrtoga razreda izradili su prigodne plakate i poruke kao opomene i podsjetnike na odgovorno i savjesno odnošenje i korištenje vode svakoga dana. Temi Voda znači život posvetili su nastavni sat i učenici u sklopu izvannastavne aktivnosti Ekološka skupina.