JELOVNIK rujan.pdf

« Rujan 2018 »

Autor: Marija Hudi Hitrec, 9. 3. 2018.

Treće kolo Županijskog natjecanja u nogometu za učenike osnovnih škola održano je 7. ožujka 2018. godine u dvorani Srednje škole Bedekovčina. Osnovnu školu Zlatar Bistrica u ekipi ŠŠK „Vihor“ predstavljali su: Fran Gorupec, Fabijan Krivak, Nick Ocvirek, Kristijan Strahonja, Filip Škvorc (7. razred), Mario Horvatić, Simon Balić, Ivan Kuštović i Emerik Matko(8. razred). S dvije pobjede i jednom izgubljenom utakmicom  zlatarbistrička se ekipa plasirala u završnicu  natjecanja.

Čestitke učenicima i njihovoj učiteljici Sandri Belinić na postignutom rezultatu!