JELOVNIK rujan.pdf

« Rujan 2018 »

Autor: Snježana Kovačević, 23. 2. 2018.

Natjecanje u znanju i kreativnosti „Čitanjem do zvijezda“ provodi se već nekoliko godina za učenike osnovnih i srednjih škola, a pokrenuli su ga školski knjižničari s ciljem poticanja čitanja.

Županijsko natjecanje održano je u petak 23. veljače 2018. godine u OŠ Vladimira Bosnara u Stubičkim Toplicama, a iz naše škole sudjelovale su učenice Ana Šimunić, Mihaela Cimić i Petra Šimunić koje su pisale test znanja i osvojile drugo mjesto. Trebale su pročitati romane Tajni dnevnik Adriana Molea, Kora od jabuke i Gregov dnevnik. Učenica Gita Vlahek sudjelovala je u kreativnom dijelu natjecanja s plakatom pod nazivom Zapisi iz škrinjice sjećanja te osvojila prvo mjesto. Zlatarbistričke učenice plasirale su se na državno natjecanje koje će se održati u proljeće, a za njega ih priprema mentorica Snježana Kovačević.

S područja Krapinsko- zagorske županije na natjecanju je sudjelovalo devet osnovnih škola, a uz našu, na državno natjecanje idu i učenici iz OŠ Lijepa naša Tuhelj te plakat učenice iz OŠ Vladimira Bosnara Stubičke Toplice.