Upisi u 1. razred

Slikovni rezultat za school bell

« Lipanj 2018 »

Autor: Marija Hudi Hitrec, 19. 2. 2018.

Učenici OŠ Zlatar Bistrica Daniel Srebak (4. a), Dorotea Borić (4. b) i Petra Šimunić (7.) prisustvovali su Okruglom stolu za literarno stvaralaštvo osnovnih i srednjih škola na Županijskoj smotri LiDraNo 2018. godine. Susret je održan 16. veljače 2018. godine u OŠ Ljudevit Gaj Krapina.

Predsjednik županijskog povjerenstva Hrvoje Kovačević pročitao je imena autora nagrađenih tekstova i s prisutnima razgovarao o pristiglim tekstovima. Istaknuo je kako je odabir bio izuzetno težak zbog kvalitete radova te potaknuo učenike da nastave pisati. Svi su autori dobili zahvalnice za sudjelovanje, a nagrađeni radovi predloženi su za Državnu smotru. Nagrade za literarno stvaralaštvo u kategoriji osnovnih škola dobili su: Petar Šarkanj, Marija Ban, Marija Mlinarić, Mara Crnek i Julija Očko.