JELOVNIK rujan.pdf

« Rujan 2018 »

Autor: Jasenka Kuljak, 15. 2. 2018.

U okviru projekta “VolontirAJMO – jačanje kapaciteta lokalnih zajednica za volontiranje” izrađen je spot za pjesmu "Samo volontiraj!" kako bi se promovirale vrijednosti i značaj volonterstva.  Autorica teksta je volonterka Ema Smolić, a pjesmu izvodi dječji zbor Zabočki mališani DND-a Zabok.

Spot se nalazi na sljedećem linku:

Nositeljica projekta je Mreža udruga Zagor, a isti se provodi u partnerstvu s Društvom “Naša djeca” Zabok, Krapinsko-zagorskom županijom, Lokalnom akcijskom grupom Zagorje-Sutla, Školom za umjetnost, dizajn, grafiku i odjeću Zabok, Osnovnom školom Janka Leskovara, Volonterskim centrom Zagreb i ACT Grupom. Spot je financiran je od strane Europske unije iz Europskog socijalnog fonda u okviru Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali te od strane Ureda za udruge Vlade Republike Hrvatske.