Slikovni rezultat za school bell

« Veljača 2018 »

ETWINNING PROJEKTI

Poveznice:

Autor: Jasna Kokot Pelko, 8. 2. 2018.

U četvrtak 8. veljače 2018. godine u školskoj sportskoj dvorani OŠ Ksavera Šandora Gjalskog Zabok održano je prvo kolo natjecanja iz košarke za učenike osnovnih škola. Naša škola nastupila je u skupini A s OŠ Franje Horvata Kiša Lobor i domaćinima. Pobjedom nad OŠ Franje Horvata Kiša Lobor i porazom od OŠ Ksavera Šandora Gjalskog Zabok, zauzeli smo drugo mjesto u skupini, a prolaz dalje ima samo prvoplasirana škola. Za našu školu nastupili su Dino Đurek, Fran Gorupec, Dino Ocvirek , Nick Ocvirek, Kristijan Strahonja, Filip Škvorc (učenici 7.razreda), Simon Balić, Ivan Kuštović, Emerik Matko i Šimun Ujlaki (učenici 8.razreda). Čestitamo našim učenicima. Učenike naše škole za natjecanje pripremala je učiteljica tjelesne i zdravstvene kulture Sandra Belinić.