Upisi u 1. razred

Slikovni rezultat za school bell

« Travanj 2018 »

Autor: Jasenka Kuljak, 6. 2. 2018.

Na godišnjem sastanku u listopadu 2017. godine u organizaciji Ureda za suzbijanje zlouporabe droga predstavljen je nacrt brošure namijenjene informiranju roditelja o novim psihoaktivnim tvarima, te je sa članovima Radne skupine za Sustav ranog upozoravanja u slučaju pojave novih psihoaktivnih tvari u Republici Hrvatskoj usuglašena konačna verzija brošure ,,Intervju s roditeljima - odgovori koje je dobro znati" koja se u elektronskom obliku nalazi u prilogu.