Slikovni rezultat za school bell

« Veljača 2018 »

ETWINNING PROJEKTI

Poveznice:

Autor: Snježana Kovačević, 6. 2. 2018.

Učenice članice čitateljskog kluba "ZLATKKA", koji djeluje u našoj školi kao izvannastavna aktivnost, pripremile su u školskoj knjižnici izložbu povodom nadolazećeg Valentinova.

Izložene su knjige hrvatskih književnika za djecu i mlade čiji glavni junaci proživljavaju ljubavne jade ili pak slatke muke zaljubljivanja koje ih prate tijekom odrastanja. O ljubavi možete čitati u sljedećim knjigama: Zaljubljen do ušiju, Jesam li se zaljubila?, Pero ima curu, Kad pobijedi ljubav, Ljubavni slučaj mačka Joje i drugim.

Misao vodilja ove aktivnosti je da imamo bezbroj razloga zašto volimo čitati jer ljubav se dijeli poljupcima, ali i lijepim riječima zapisanima u knjigama koje čekaju da ih učenici naše škole uzmu u ruke i uživaju čitajući ih.