Upisi u 1. razred

Slikovni rezultat za school bell

« Svibanj 2018 »

Autor: Jasna Kokot Pelko, 8. 1. 2018.

Učenici zlatarbistričke osnovne škole i članovi NK Ivančica sudjelovali su na 18. dvoranskom turniru u organizaciji Nogometnog saveza Krapinsko-zagorske županije. Turnir se igrao u Bedekovčini, Donjoj Stubici, Pregradi i Zaboku od 27. prosinca 2017. godine do 7. siječnja 2018. godine, a naši su učenici postigli zavidne rezultate. Posebne čestitke upućujemo ekipi mlađih pionira koji su osvojili prvo mjesto te učeniku 7. razreda Fabijanu Krivaku koji je u svojoj kategoriji proglašen najboljim strijelcem i najboljim igračem. Bravo,dečki!