Slikovni rezultat za school bell

« Kolovoz 2018 »

Autor: Snježana Kovačević, 8. 1. 2018.

Osnovna škola Zlatar Bistrica uključila se u održavanje radionica tijekom zimskih praznika učenika na inicijativu "Future", radne skupine za darovite učenike Krapinsko-zagorske županije.

Kreativne i edukativne radionice za zainteresirane, talentirane i motivirane učenike održane su u ponedjeljak 8. siječnja 2018. godine u prostorijama OŠ Zlatar Bistrica.

Pod vodstvom pedagoginje Marine Dinjar i učiteljice Jelene Novosel učenici 3. i 4. razreda sudjelovali su u radionici poticanja logičkog zaključivanja, opažanja i kreativnosti „Escape room“. Kreativnu radionicu u kojoj je izrađena edukativna društvena igra s pojmovima o čitanju i knjigama s učenicima istog uzrasta održala je Snježana Kovačević, stručna suradnica knjižničarka. Učenici od 5. do 8. razreda sudjelovali su u radionici robotike koju su vodili učitelji Jasenka Kuljak, Sandra Belinić i Adam Mokos Pazman.

Također, za učenike 1. i 2. razreda održano je „ Jutro matematike“  tijekom kojeg su učenici sudjelovali u zabavnim matematičkim aktivnostima, a voditelji su bili Andreja Jertec i Ivan Bukal, učitelji razredne nastave.