Upisi u 1. razred

Slikovni rezultat za school bell

« Svibanj 2018 »

Autor: Snježana Kovačević, 22. 11. 2017.

U srijedu 22. studenoga 2017. godine u našoj je školi gostovala književnica za djecu i mlade Jasminka Tihi- Stepanić. Književnica je napisala brojna književna djela koja uveseljavaju mlade čitatelje, a govore o njima bliskim i zanimljivim temama kao što su odrastanje, prijateljstvo, ljubav…

Do sada su joj izdana djela Imaš fejs?, roman koji je dobio Nagradu „Mato Lovrak“ za najbolji roman za djecu i mlade objavljen u 2011. godini, Bacit ću ti kompjutor kroz prozor, Baš kao Harry Potter, Moja neprijateljica Ana i Dom iza žice koji su nagrađeni književnom nagradom „Anto Gardaš“, brojne radioigre, priče u dječjim časopisima i dr. Susretu su prisustvovali učenici od 5. do 8. razreda koji su se za njega pripremali čitajući autoričine knjige te su aktivno sudjelovali postavljajući pitanja, razgovarajući o njezinim djelima, o motivaciji za pisanje i planovima u budućem spisateljskom radu.