Slikovni rezultat za school bell

« Veljača 2018 »

ETWINNING PROJEKTI

Poveznice:

Autor: Marina Dinjar, 15. 11. 2017.

Voditeljica Programa suzbijanja bolesti ovisnosti i smanjenja štete socijalna radnica iz Društva Crvenog križa Krapinsko-zagorske županije gđa Valentina Klasiček održala je u srijedu 15. studenog 2017. g. u prostoru škole radionicu za učenike 5. razreda na temu Donošenje odluka. Održana radionica prva je od planiranih aktivnosti u sklopu Preventivnog programa povodom Mjeseca borbe potiv ovisnosti koji se obilježava od 15. studenoga do 15. prosinca.

Učenici su se kroz radionicu upoznali s dinamikom donošenja odluka, unutrašnjim preprekama koje ih sprječavaju u donošenju odluka, dilemama i strahovima vezanim za odlučivanje i kako ih prevladati te kako donošenjem ispravnih odluka lakše odoljeti socijalnom pritisku.