Slikovni rezultat za school bell

« Veljača 2018 »

ETWINNING PROJEKTI

Poveznice:

Autor: Marija Hudi Hitrec, 14. 11. 2017.

1. kolo županijskog natjecanja iz rukometa za učenike osnovnih škola održano je u Srednjoj školi Krapina u utorak 14.11.2017. godine.

Osnovnu školu Zlatar Bistrica u ekipi ŠŠK „Vihor“ predstavljali su: Nick Ocvirek, Dino Ocvirek. Fran Gorupec, Fabijan Krivak, Kristijan Strahonja,Filip Škvorc, Dino Đurek, Lovro Hercigonja (7. razred), Mario Horvatić, Simon Balić, Ivan Kuštović i Emerik Matko (8. razred). S dvije pobjede i jednom izgubljenom utakmicom zlatarbistrička ekipa, kao drugoplasirana, nastavlja u drugi krug natjecanja.