Slikovni rezultat za school bell

« Veljača 2018 »

ETWINNING PROJEKTI

Poveznice:

Autor: Snježana Kovačević, 8. 11. 2017.

Učenici 3. a i 3. b razreda su u pratnji učiteljica i pomoćnice u nastavi posjetili Gradsko kazalište Žar ptica i Mozgaonicu u Zagrebu. Terenska nastava održana je u srijedu 8. studenoga 2017. godine.

Gledali su predstavu Mrvice iz dnevnog boravka nastalu prema istoimenom romanu dječje književnice Sanje Pilić. Predstava govori o jednoj neobičnoj i pomalo smiješnoj zagrebačkoj obitelji.  Glavni junak je dječak Janko koji priča o svojim svakodnevnim problemima koje  pokušava riješiti na neobičan, ali zanimljiv i nesvakidašnji način.

Nakon što su se učenici dobro nasmijali Janku i ostalim likovima iz predstave, uputili su se u Mozgaonicu gdje su ih dočekale vrlo zanimljive igračke. Sudjelovali su u  radionicama koje su ih potaknule na mozganje i rješavanje zadataka na kreativan, zabavan i zanimljiv način.