Slikovni rezultat za school bell

« Veljača 2018 »

ETWINNING PROJEKTI

Poveznice:

Autor: Marija Hudi Hitrec, 25. 10. 2017.

Učenici predmetne nastave posjetili su Zagreb u utorak 24. listopada 2017. godine.

Petaši i šestaši su u Hrvatskoj akademiji znanosti i umjetnosti pogledali Baščansku ploču i poslušali kratko predavanje o početcima hrvatske pismenosti. U kinu CineStar prikazan im je animirani film „Mali Bigfoot“, a nakon toga razgledali su stalni postav Arheološkog muzeja.

Za učenike sedmog i osmog razreda organizirana je projekcija igranoga filma „Crveni pas: početak“ u kinu CineStar te posjet Muzeju suvremene umjetnosti.