Slikovni rezultat za school bell

« Veljača 2018 »

ETWINNING PROJEKTI

Poveznice:

Autor: Marija Hudi Hitrec, 21. 10. 2017.

Susret međužupanijske suradnje Podružnica Hrvatske udruge učeničkog zadrugarstva Krapinsko-zagorske županije i Grada Zagreba održan je u OŠ Stjepana Radića u Brestovcu Orehovičkomu 20. listopada 2017. godine.

Učenici i voditelji učeničkih zadruga sudjelovali su u radionicama izrade i pakiranja sapuna, mokrog filcanja, izrade figurica od sijena te poslušali izlaganje ravnatelja Škole gospodina Zdenka Kobeščaka o poduzetničkom duhu koji Škola njeguje.

Osim sudjelovanja u radionicama gosti su u oglednim radionicama vidjeli kako učenici pile unimatom, pletu košarice od šibe, izrađuju broševe te 3D printanje.

Iz OŠ Zlatar Bistrica u radionicama su sudjelovale učenice Larisa Pavlović (3.b) i Ana Šimunić (6.r.) te voditeljica UZ Pinklec Marija Hudi Hitrec.