Održan školski kros
Autor: Jasenka Kuljak, 5. 10. 2015.

Učenici predmetne nastave Osnovne škole Zlatar Bistrica natjecali su se u školskom krosu 30. rujna 2015. godine na pomoćnom igralištu NK Ivančica. Učenici i učenice 5. i 6. razreda trčali su 1000 m dok su učenici i učenice 7. i 8. razreda trčali 1200 m.

Među učenicama 5. i 6. razreda najbrža je bila Leona Paradi (5. r.), 2. mjesto zauzela je Helena Mazan (6. r.), 3. mjesto Anamarija Mlinarić (6. r.) i 4. mjesto Ema Juras (6. r.). Od učenika 5. i 6. razreda najbolji je bio Fran Gorupec (5. r.), 2. mjesto pripalo je Emeriku Matku (6. r.), 3. mjesto Fabijanu Krivaku (5. r.) i 4. mjesto Nikoli Bajsu (6. r.).

Ana Futivić (7.a r.) bila je najbrža u kategoriji učenica 7. i 8. razreda, dok je 2. mjesto zauzela Viktorija Grabrovečki (7.b r.), 3. mjesto Sabina Jalšavečki (8. r.) i 4. mjesto Marcela Čehulić (8. r.). Luka Čićek (8. r.) bio je najbrži od učenika 7. i 8. razreda, 2. mjesto zauzeo je David Škvorc (8. r.), 3. mjesto Marko Vojaković (8. r.) i 4. mjesto Patrik Kurešić (8. r.).

Navedeni učenici predstavljat će našu školu na županijskom natjecanju iz krosa te im ovim putem čestitamo na izborenom mjestu i želimo što bolje rezultate na županijskom natjecanju.