Nastava na daljinu

Virtualni razredi

5.a      6.a     7.a

5.b      6.b     7.b    8.

Virtualna zbornica

Virtualna školska knjižnic

RASPORED ZVONA.pdf

Školski kombi

"ZALOGAJČEK"

"ŠKOLSKA SHEMA"

"POTICANJE DAROVITOSTI"

"MOJ POMOĆNIK I JA"

"BALTAZAR"

"HRABRI ČUVARI na djelu"

"TRENING ŽIVOTNIH VJEŠTINA"

"ZDRAV ZA PET"

Korisne poveznice:

Novi eTwinning projekti u našoj eTwinning školi
Autor: Snježana Kovačević, 15. 10. 2020.

Osnovnoj školi Zlatar Bistrica obnovljen je status eTwinning škole za razdoblje 2020.-2021. godine. Ove školske godine provodimo nekoliko eTwinning projekata u kojima sudjelujemo kao koordinatori i kao partneri, a u njih su uključeni učenici od 1. do 8. razreda. To su projekti: Experiments are cool-Pokusi su nova fora, u kojemu će učenici 4.b razreda upoznavati STEM područje izvođenjem pokusa, Webclassroom-Webučionica,  u kojem se učitelje i učenike potiče na razvoj informatičko-komunikacijskih kompetencija, C.AMP.limate Project, čiji je cilj učenje o ekologiji i klimatskim promjenama, eTwinning Kids With eTwinning Skills, projekt koji povezuje međupredmetne teme te Roald Dahl-The Dream Factory, u kojem će učenici na kreativan način upoznati lik i djelo dječjeg književnika Roalda Dahla.