Vremenik pisanih provjera

DIGITALIZIRANA EKOSLOVARICA

zlatarbistrica/docs/

ekoslovarica.pptx

Podjela svjedodžbi, pohvalnica i nagrada na kraju školske godine 2018./2019.
Autor: Snježana Kovačević, 4. 7. 2019.

U četvrtak 4. srpnja 2019. godine u OŠ Zlatar Bistrica održana je podjela svjedodžbi, pohvalnica i nagrada učenicima od 1. do 8. razreda.

U svečanom ozračju govor je održala Jasna Kokot Pelko, ravnateljica škole koja je istaknula kako su i ove školske godine učenici i njihovi mentori postigli zapažene rezultate na brojnim natjecanjima i smotrama te sudjelovali u projektima i drugim aktivnostima. Pročitala je imena učenika od 1. do 8. razreda koji su usmeno i pismeno pohvaljeni odlukom razrednika, Razrednih vijeća te učenika koji su nagrađeni za sportski i obrazovni uspjeh odlukom Učiteljskog vijeća. Prisutnima se obratio i gospodin Žarko Miholić, načelnik Općine Zlatar Bistrica istaknuvši kako će Općina Zlatar Bistrica i dalje dodjeljivati stipendije izvrsnim učenicima i za sljedeću školsku godinu financirati druge obrazovne materijale za učenike od 1. do 8. razreda kao što su radne bilježnice, mape za Likovnu kulturu, zbirke zadataka, radni materijal za Tehničku kulturu te snositi sve troškove u vezi učenja Engleskog jezika kao drugog stranog jezika od 1. do 3. razreda.

Nagrade, vrijedne enciklopedije, uručene su učenicima koji su svih osam razreda prošli s odličnim uspjehom, koji su na županijskim natjecanjima osvojili neko od prva tri mjesta te ovogodišnjim prvacima na Državnom prvenstvu učenika osnovnih škola u Futsalu 2019.