Vremenik pisanih provjera

DIGITALIZIRANA EKOSLOVARICA

zlatarbistrica/docs/

ekoslovarica.pptx

ŽUPANIJSKI PRVACI U FUTSALU 2019.
Autor: Marija Hudi Hitrec, 9. 4. 2019.

Učenici Osnovne škole Zlatar Bistrica osvojili su zlatnu medalju na Županijskom natjecanju u futsalu 2019. g. u kategoriji učenika 7. i 8. razreda. Završnica natjecanja održana je 8. travnja u sportskoj dvorani Srednje škole Krapina.

U polufinalu su se natjecale momčadi OŠ Zlatar Bistrica i OŠ Side Košutić iz Radoboja. Utakmica je završila neriješeno rezultatom 2 : 2, a pobjedu i ulazak u finale izborili su zlatarbistrički dečki penalima i konačnim ishodom 5 : 3.

Drugu polufinalnu utakmicu igrali su učenici OŠ Ksavera Šandora Gjalskog iz Zaboka i OŠ Bedekovčina. Pobjedu su odnijeli Zabočani s rezultatom 4 : 1.

Treće mjesto na Županijskom natjecanju osvojila je OŠ Side Košutić iz Radoboja pobijedivši OŠ Bedekovčina s rezultatom 5 : 1.

U finalu natjecanja igrale su zlatarbistrička i zabočka momčad, a utakmica je završila pobjedom Zlatarbistričana s rezultatom 7 : 2. Pobjedom je momčad OŠ Zlatar Bistrica izborila i sudjelovanje na Državnom natjecanju u futsalu koje će se održati u Poreču 28. - 30. travnja 2019. godine.

Za momčad OŠ Zlatar Bistrica igrali su: Nick Ocvirek, Dino Ocvirek, Kristijan Strahonja, Fran Gorupec, Filip Škvorc, Fabijan Krivak, Luka Crčić, Karlo Severin, Nikolas Šimunec i Vilim Pelko. Učenike je za natjecanje pripremala učiteljica Sandra Belinić.

Čestitke dečkima i sretno dalje!