Vremenik pisanih provjera

zlatarbistrica/docs/

ekoslovarica.pptx

Program prometne kulture
Autor: Jasenka Kuljak, 8. 4. 2019.

Program prometne kulture provoden je u četvrtak 4. travnja 2019. godine u OŠ Vladimir Nazor Budinščina, a u edukaciji su sudjelovali i učenici OŠ Konjščina i OŠ Zlatar Bistrica. Stotinjak učenika drugih razreda iskušalo je svoja znanja i vještine snalaženja u prometu, a edukaciju su prošli vrlo uspješno!

Šareni poligon dobio je na ozbiljnosti zahvaljujući gosp. Željku Lež iz ureda načelnika – prevencija PU Krapinsko zagorska,kada nam se pridružio i  g. Darko Milošić iz PP Zlatar Bistrica.,policijski službenik u prometu.Učenicima je pokazao kakvim resursima policija raspolaže, a bio im je i velika potpora na simuliranoj prometnici.

Osim predavanja o prometu, učenici drugog razreda učili su i o prvoj pomoći od Gradskog društva Crvenog križa  Zlatar-Zlatar Bistrica. Radionice i predavanja održale su gđe.: Marija Soltić i Porčić Vlatka s kolegama gosp. Marko Đurin i gosp. Avelin Fijačko. Zahvaljujemo timu na izvrsnoj edukaciji i koordinaciji!

Edukaciji su se pridružili i predsjednik DVD-a Budinščina gosp.Mladen Ban, Marko Ban te gosp. Dražen Hranić . Učenicima su pokazali što sve rade vatrogasci, sadržaj vatrogasnog vozila i naučili ih ponešto o prevenciji od požara. Hvala DVD-u BUDINŠČINA na velikom doprinosu edukaciji!

Podsjećamo na oprez u prometu i veselimo se idućem susretu!