JELOVNIK rujan.pdf

« Rujan 2018 »

Autor: Snježana Kovačević, 29. 6. 2018.

U Osnovnoj školi Zlatar Bistrica u petak 29. lipnja 2018. godine održana je podjela svjedodžbi, pohvalnica i nagrada učenicima od 1. do 8. razreda. Prisutnima se obratila ravnateljica Škole Jasna Kokot Pelko koja je istaknula kako su naši učenici ove školske godine postizali zapažene rezultate na brojnim natjecanjima, smotrama, natječajima, u projektima i drugim aktivnostima. Govor je održao i načelnik Općine Zlatar Bistrica gospodin Žarko Miholić koji je istaknuo da će učenici i u sljedećoj nastavnoj godini dobiti udžbenike i radne bilježnice za koje su u općinskom proračunu predviđena financijska sredstva.