« Prosinac 2018 »

Uspjeh naših prvašića na 11. smotri projekata iz Građanskog odgoja i obrazovanja
Autor: Snježana Kovačević, 21. 3. 2018.

Učenici 1. a i 1.b razreda Franka Vuković, Lara Bočkaj, Luka Petric i Petar Buden sudjelovali su na 11. županijskoj smotri projekata iz područja Nacionalnog programa odgoja i obrazovanja za ljudska prava i demokratsko građanstvo u OŠ Vladimira Bosnara u Stubičkim Toplicama u srijedu 21. ožujka 2018. godine.

Naši učenici bili su najmlađi sudionici Smotre te su uspješno predstavili projekt „Ekoslovarica“ i time stekli uvjete za sudjelovanje na Državnoj smotri projekata koja će se održati tijekom svibnja ove godine u Zagrebu. Učenike su za predstavljanje projekta pripremile učiteljice Andreja Jertec, Rajna Borovčak i Snježana Kovačević. Škola domaćin prigodnim je programom dočekala sudionike kojima su se obratile ravnateljica škole gđa Brigitte Gmaz, predsjednica povjerenstva gđa Snježana Romić, načelnik Općine Stubičke Toplice gosp. Josip Beljak i zamjenica župana za društvene djelatnosti gđa Jasna Petek, a učenici su izveli kulturno- umjetnički program. Na Smotri je predstavljeno jedanaest školskih projekata i to devet iz osnovnih i dva projekta iz srednjih škola.