JELOVNIK rujan.pdf

« Rujan 2018 »

Županijski prvaci u nogometu
Autor: Jasna Kokot Pelko, 16. 3. 2018.

U četvrtak 15. ožujka 2018. godine održano je završno natjecanje iz futsala za učenike osnovnih škola Krapinsko-zagorske županije u školskoj sportskoj dvorani Srednje škole Krapina. U finalu je OŠ Zlatar Bistrica u vrlo napetoj i borbenoj utakmici pobijedila OŠ Lijepa Naša Tuhelj rezultatom 3:1 te tom pobjedom postala županijski prvak i osigurala mjesto na regionalnom natjecanju.

Osnovnu školu Zlatar Bistrica u ekipi ŠSK „Vihor“ predstavljali su: Nick Ocvirek, Fran Gorupec, Fabijan Krivak, Kristijan Strahonja, Filip Škvorc (7. razred), Mario Horvatić, Simon Balić, Ivan Kuštović i Emerik Matko (8. razred ).  Učenike je za natjecanje pripremala učiteljica tjelesne i zdravstvene kulture Sandra Belinić. Našoj ekipi želimo što bolji plasman na regionalnom natjecanju.

Prva polufinalna utakmica odigrala se između učenika OŠ Zlatar Bistrica i OŠ Ljudevit Gaj Krapina. Pobjedu je osvojila ekipa OŠ Zlatar Bistrica rezultatom 8:6 i time osigurala plasman u finale. Druga polufinalna utakmica odigrala se između učenika OŠ Ksavera Šandora Gjalskog Zabok i OŠ Lijepa Naša Tuhelj, slavila je OŠ Lijepa Naša Tuhelj rezultatom 2:0 i u finalu igra s OŠ Zlatar Bistrica, dok OŠ Ljudevit Gaj Krapina igra za 3. mjesto s OŠ Ksavera Šandora Gjalskog Zabok. U utakmici za 3. mjesto slavila je OŠ Ljudevit Gaj Krapina rezultatom 10:4.