Nastava na daljinu

"TRENING ŽIVOTNIH VJEŠTINA"

"ZDRAV ZA PET"

Korisne poveznice:

Tjedan matematike u našoj školi
Autor: Marina Dinjar, 8. 12. 2021.

I ove školske godine priključili smo se manifestaciji Večer matematike u organizaciji Hrvatskog matematičkog društva. S obzirom na epidemiološku situaciju, inicijativu Večer matematike realizirali smo kao Tjedan matematike pa su matematičke atkivnosti za učenike provođene tijekom tjedna 29. studenoga - 3. prosinca 2021. pod vodstvom razrednih učiteljica, učiteljica Matematike te stručne suradnice pedagoginje. Učenici su sudjelovali u interaktivnim matematičkim radionicama u cilju poticanja izgradnje pozitivnog stava prema matematici. Sudjelovanjem u aktivnostima otkrili su često zaboravljenu zabavnu stranu matematike, čime se matematika sve bavi i dokazuje te kako matematičke probleme svakodnevno rješavaju u stvarnim životnim situacijama.

Ukupno je sudjelovalo 107 učenika škole - 63 učenika razredne nastave te 44 učenika predmetne nastave. Po završetku aktivnosti učenici sudionici dobili su zaslužene zahvalnice.