OBAVIJEST I ZAMOLBA
Autor: Jasna Kokot Pelko, 13. 10. 2021.

Poštovani roditelji,

još uvijek se prilagođavamo na promjenu ulaza u školu. Molimo vas da dok čekate djecu ne parkirate automobile na parkiralištu pokraj sportske dvorane. To je parkiralište radnim danom namijenjeno zaposlenicima škole. Također vas molimo da radi sigurnosti Vašeg djeteta, ali i sve ostale djece izbjegavate gužvu kod samog ulaza i obavite ulazak i izlazak djeteta iz automobila više ili niže u Ulici Mirka Buntaka ili u Sportskom prolazu. Stvara se velika gužva posebno u vrijeme međusmjene te je otežan prijevoz učenika putnika.

Cilj nam je svima zajednički - sigurnost djece u prometu.

S poštovanjem

Jasna Kokot Pelko