Nastava na daljinu

Virtualni razredi

5.a      6.a     7.a

5.b      6.b     7.b    8.

Virtualna zbornica

Virtualna školska knjižnic

RASPORED ZVONA.pdf

Školski kombi

"ZALOGAJČEK"

"ŠKOLSKA SHEMA"

"POTICANJE DAROVITOSTI"

"MOJ POMOĆNIK I JA"

"BALTAZAR"

"HRABRI ČUVARI na djelu"

"TRENING ŽIVOTNIH VJEŠTINA"

"ZDRAV ZA PET"

Korisne poveznice:

Dječji tjedan
Autor: Marina Dinjar, 12. 10. 2020.

Dječji tjedan je međunarodno događanje koje se u našoj zemlji tradicionalno održava svake godine u prvom tjednu listopada. Cilj obilježavanja je usmjeravanje pozornosti odraslih na potrebe i prava djeteta, a posebice na položaj djece u zajednici u kojoj rastu i razvijaju se. Učenici 2. a i 2. b razreda sudjelovali su tim povodom  u radionicama koje je vodila stručna suradnica pedagoginja, a u sklopu kojih su se upoznali s Konvencijom o pravima djeteta i dječjim obavezama i odgovornostima. Polaznici izvannastavne aktivnosti Radoznalci sudjelovali su na 12. Festivalu prava djece koji se ove godine održava online, s ciljem proslave dječjih prava, promocije dječjeg stvaralaštva i stvaralaštva mladih.