Nastava na daljinu

Virtualni razredi

5.a      6.a     7.a

5.b      6.b     7.b    8.

Virtualna zbornica

Virtualna školska knjižnic

RASPORED ZVONA.pdf

Školski kombi

"ZALOGAJČEK"

"ŠKOLSKA SHEMA"

"POTICANJE DAROVITOSTI"

"MOJ POMOĆNIK I JA"

"BALTAZAR"

"HRABRI ČUVARI na djelu"

"TRENING ŽIVOTNIH VJEŠTINA"

"ZDRAV ZA PET"

Korisne poveznice:

Osnovna škola Zlatar Bistrica partner i u trećem Erasmus+ KA229 projektu
Autor: Snježana Kovačević, 21. 9. 2020.

Prošle školske godine počeli smo provoditi dva Erasmus+ projekta Learning Outside-Vivid Exploration i School Permaculture Garden, a ove školske godine započet ćemo s projektom Responsible Digital Natives- REaDy Natives u kojemu je naša škola partner, a koordinator osnovna škola iz Španjolske. U spomenutom projektu sudjeluju i škole iz Turske, Litve, Latvije i Poljske.

Tijekom projekta učenici će učiti kako na odgovoran i siguran način koristiti digitalnu tehnologiju za učenje i u slobodno vrijeme, kako učiti iz različitih izvora znanja, kako umanjiti vrijeme provedeno za računalom i boraviti što više na otvorenom, kako brinuti o vlastitom mentalnom zdravlju, kako se zaštititi od digitalnih izazova i neodgovornom ponašanja, educirat će se o eSigurnosti i o mnogim drugim srodnim temama.