Vremenik pisanih provjera

DIGITALIZIRANA EKOSLOVARICA

zlatarbistrica/docs/

ekoslovarica.pptx

Radovi učenika OŠ Zlatar Bistrica dio izložbenog postava u sklopu projekta "Tajne dvoraca u likovnom stvaralaštvu djece i mladih"
Autor: Marina Dinjar, 6. 2. 2019.

U Velikoj galeriji grada Zaboka u petak 1. veljače 2019. godine otvorena je izložba likovnih radova učenika povodom Noći muzeja 2019. u sklopu vizualnog projekta Tajne dvoraca u likovnom stvaralaštvu djece i mladih. Svojim likovnim radovima sudjelovali su i Lorena Strahonja, Lea Buntak , Lovro Šaić , Daniel Srebak, Borna Novosel, Mia Peršun, Gita Vlahek, Lana Dlesk, Maria Mijatović i Kristijan Hoić, učenici OŠ Zlatar Bistrica čiji su radovi izabrani i čine dio izložbenog postava. Izložba je otvorena do 8. veljače 2019. g., a  likovne radove učenika možete razgledati i virtualno na sljedećoj poveznici:  https://bit.ly/2UMY275.

Cilj projekta Tajne dvoraca u likovnom stvaralaštvu djece i mladih je objediniti likovno stvaralaštvo učenika osnovnih škola i Škole za umjetnost, dizajn, grafiku i odjeću Zabok i na taj način umrežiti županijske škole u području vizualnih umjetnosti uz njihovo zajedničko uključivanje u aktualna zbivanja u kulturi i umjetnosti. Inicijatori i organizatori ovog hvalevrijednog projekta su Škola za umjetnost, dizajn, grafiku i odjeću Zabok i Pučko otvoreno učilišta Zabok pod pokroviteljstvom Krapinsko-zagorske županije i Grada Zaboka.